Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVPRESS, 1900-tal, liggande hund, förgylld brons, monterad på porfyrsockel, höjd 10,5, 14,5x7,5 cm
650384
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här