Arkiv

Diverse - Sida 965

Jardinjär jugend

Jardinjär jugend

Ikon Grekland

Ikon Grekland

Trädgårdsurna gjutjärn

Trädgårdsurna gjutjärn

Dryckeskanna masurbjörk

Dryckeskanna masurbjörk

Ram nyrokoko

Ram nyrokoko

Kolonn i gustaviansk stil

Kolonn i gustaviansk stil

Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor

Pelare sten

Pelare sten

Järnurnor

Järnurnor

Kakelugnsplåt 1800-tal

Kakelugnsplåt 1800-tal

Reseschatull 1800-talets andra hälft

Bestick nyslilver

Bestick nyslilver

Vårt Nyhetsbrev