Arkiv

Diverse - Sida 961

Urnor alabaster 1800-tal

Urnor alabaster 1800-tal

Casoletter Louis XVI-stil

Casoletter Louis XVI-stil

Gjutjärnsnurnor på trefot

Gjutjärnsnurnor på trefot

Mortel med pistill brons daterad 1750

Dörröverstycke i bemålat trä

Dörröverstycke i bemålat trä

Wienerbrons giraff

Wienerbrons giraff

Humidor Adorini Oaxen Krog

Humidor Adorini Oaxen Krog

Bricka Oaxen Krog

Bricka Oaxen Krog

Vas av Hugo elmqvist

Vas av Hugo elmqvist

Plunta i form av Rolls Roycekylare

Fotoramar

Fotoramar

Vinkannor 1 par

Vinkannor 1 par

Vårt Nyhetsbrev