Urnor alabaster 1800-tal
2012-03-05
123845
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNOR, 1 par, 1800-tal, alabaster, sockel av marmor, höjd 34 cm
Skador, lagningar