Arkiv

Diverse - Sida 960

Sigill Hamilton

Sigill Hamilton

Lavabo empire målad plåt

Lavabo empire målad plåt

Relief gips Bellman

Relief gips Bellman

Vinkannor i renässansstil

Vinkannor i renässansstil

Vinställ 1900-talets första hälft

Regentlängd 1800-talets slut

Regentlängd 1800-talets slut

Wienerbrons i form av en jakthund

Dekorelement 17/1800-tal

Dekorelement 17/1800-tal

Rometskt glas

Rometskt glas

Anna Petrus sigill

Anna Petrus sigill

Vettar i trä

Vettar i trä

Skålfat i tenn

Skålfat i tenn

Vårt Nyhetsbrev