Regentlängd 1800-talets slut
2014-10-04
268059
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REGENTLÄNGD, 19 st, 1800-talets slut, patinerad metall, diameter ca 10 cm
Bruksslitage