Kakelugnsplåt 1800-tal
2013-07-11
194869
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAKELUGNSPLÅT, 1800-tal, präglad mässingsplåt, längd 70, djup 36 cm
Skador