Reseschatull 1800-talets andra hälft
2013-07-12
194999
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RESESCHATULL, England, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, skiva samt överdel i skinn, beslag i mässing, höjd 26, 36x35 cm
Sprickor, fanérskador, hål, nyckel saknas