Arkiv

Diverse - Sida 899

Åltina, Göran Dyhlén

Åltina, Göran Dyhlén

Saltflaska i samearbete

Saltflaska i samearbete

Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan

Dosa 1700-tal

Dosa 1700-tal

Vapesköld i keramik

Vapesköld i keramik

Lås 5 st 1700-1800-tal

Lås 5 st 1700-1800-tal

Pennkniv Eskilstuna

Pennkniv Eskilstuna

Vasa Jacob Ängman nysilverbestick 123 delar

Skolplanscher  13 st

Skolplanscher 13 st

4 äldre fiskeböcker bl.a, Göran Dyhlén

Sextant

Sextant

Tantalus 1900-talets första hälft

Vårt Nyhetsbrev