Lås 5 st 1700-1800-tal
Valmis
2016-02-09
359592
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LÅS, 5 st, 1700-1800-tal, varav 2 hänglås, bl.a. Polhemslås
Vissa skador, nötta, några maskhål