Arkiv

Diverse - Sida 782

Skulptur 1800-talets andra hälft

Skärbräda för fisk

Skärbräda för fisk

Ramar 7 st

Ramar 7 st

Ikon Moskva

Ikon Moskva

Fiskarbänk/väska 1900-tal

Fiskarbänk/väska 1900-tal

Ikon Maria

Ikon Maria

Dosor i mässing

Dosor i mässing

Rysk ikon

Rysk ikon

Vagnslyktor i mässing

Vagnslyktor i mässing

Vedkorg Svenskt Tenn

Vedkorg Svenskt Tenn

Ikon Ryssland

Ikon Ryssland

Ikoner Ryssland

Ikoner Ryssland

Vårt Nyhetsbrev