Ramar 7 st
2013-12-29
223417
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAMAR, 7 st, omkring 1900, förgyllda, innehåller färgtryck, varierande mått, 29x26-42,5x32 cm
Slitage