Ikon Ryssland
2011-10-24
107458
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, Ryssland, 1800/1900-tal, Maria och Jesusbarnet, 31x24 cm
Maskangrepp, smärre skador