Ikoner Ryssland
2011-10-25
107557
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKONER, 2 st., troligen Ryssland, 1800-tal, 16,5x12,5 resp 17,5x14 cm
Slitage, färgbortfall