Arkiv

Diverse - Page 23

Fontänskulptur 1800-talets slut

Kista

Kista

Bonad

Bonad

Skylt Turkiska konsulatet

Skylt Turkiska konsulatet

Dekorelement, barock

Dekorelement, barock

Vas 1800-talets första hälft

Vas 1800-talets första hälft

Parkurna, 1800-tal

Parkurna, 1800-tal

Bokvagga Bruno Mathsson

Bokvagga Bruno Mathsson

Ikon Ryssland

Ikon Ryssland

Stränginstrument Kina

Stränginstrument Kina

Dekorativ skulptur efter antiken

Byster Frankrike brons

Byster Frankrike brons