Fontän rokokostil

Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil
Fontän rokokostil

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FONTÄN, 1900-talets första hälft, rokokostil, med snäcka och delfin, höjd ca 155, 140x68 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ej tillhörande postament, sprickor, nagg

685172

2019-10-26