Arkiv

Diverse - Sida 1101

Kandelabrar 1800-talets andra hälft

Nothylla

Nothylla

Saltkar porfyr

Saltkar porfyr

Fat tenn 1700-tal

Fat tenn 1700-tal

Strindbergs mask

Strindbergs mask

Blyinfattade glas 1900-talets andra hälft

Glasskärvor

Glasskärvor

Diverse kuriosa

Diverse kuriosa

Paraplyställ i form av paraply

Sittpuffar

Sittpuffar

Bestick

Bestick "Ranka"

Tekanna på ställning och rechaud Christofl

Vårt Nyhetsbrev