Kandelabrar 1800-talets andra hälft
2017-02-20
441656
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 3 ljus vardera, sten, förgylld metall, dekor av bockhuvuden, höjd ca 36 cm
Smärre nagg, en fot med större nagg