Arkiv

Diverse - Sida 1102

Fat tenn 1700-tal

Fat tenn 1700-tal

Vaxstapelställ 1700-tal

Vaxstapelställ 1700-tal

Wienerbrons monterad på postament i kvarts

Ikon Grekland

Ikon Grekland

Kornisch förgylld

Kornisch förgylld

Champagnekylare

Champagnekylare

Ljusstake barock

Ljusstake barock

Chatelaine rokoko

Chatelaine rokoko

Samekniv Johan Fankki

Samekniv Johan Fankki

Slaglåsgevär brittiskt

Slaglåsgevär brittiskt

Fiol  efter Mangini

Fiol efter Mangini

Religiösa skulpturer

Religiösa skulpturer

Vårt Nyhetsbrev