Kornisch förgylld
2013-11-18
216044
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KORNISCH, 1900-tal, förgylld, skuren dekor och pastellage, längd 166 cm
Smärre skador