Arkiv

Belysning - Sida 4044

Bordslampa omkring 1900

Bordslampa omkring 1900

Golvlampa 1940-tal

Golvlampa 1940-tal

Bordslampa

Bordslampa

Taklampor

Taklampor

Ett par WMF-kandelabrar från 1910-talet

Harald Notini Böhlmarks, bordslampa

Bordslampor, 1  par, 1970-tal

Bordslampor, 1 par, 1970-tal

Ljusstakar

Ljusstakar

Golvlampa

Golvlampa

Bordslampa jugend

Bordslampa jugend

Ljuskrona

Ljuskrona

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Vårt Nyhetsbrev