Bordslampor, 1 par, 1970-tal
2019-12-15
712239
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, fot av mässing och lackerat stål, skärmar klädda med naturfärgat tyg, höjd 97 cm
mindre slitage