Bordslampa
2019-12-10
711820
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, mittdel i teak sockel och fäste i mässing, kupa i frostat och skrovligt glas, höjd ca 50 cm
Funktionen garnteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage