Harald Notini Böhlmarks, bordslampa
2019-12-15
712233
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HARALD NOTINI, bordslampa, Böhlmarks, Stockholm 1940-tal, fot och skärm i metall och vitlackerad metall, innerskärm i vitt glas, höjd 52 cm
visst slitage