Arkiv

Belysning - Sida 3935

Bordslampa

Bordslampa

Taklykta i brons

Taklykta i brons

Takkrona 1900-talets första hälft

Ljusstakar i brons

Ljusstakar i brons

Appliquer i brons

Appliquer i brons

Bordsarmatur 1970-tal

Bordsarmatur 1970-tal

Bordsarmatur

Bordsarmatur

Asea golvlampa

Asea golvlampa

Bordslampa 1950-tal

Bordslampa 1950-tal

Takarmatur design

Takarmatur design

Design Johan Petter Johansson Triplex

Spegellampetter Regnaholm 1 par

Vårt Nyhetsbrev