Takkrona 1900-talets första hälft
2017-04-05
452677
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets första hälft, 3-armad, stomme i metall med spår av förgyllning, dekor av drakar, total höjd ca 62 cm