Asea golvlampa
2017-04-06
453038
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASEA, golvlampa, troligen Hans Bergström, 1950-tal, ståltrådsstomme med vinklingsbar skärm, märkt "ASEA", höjd ca 140 cm
Visst slitage, skärm med senare textil