Bordsarmatur 1970-tal
2017-04-05
452703
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSARMATUR, plåt samt mässing, 1970-tal, total höjd ca 46 cm
Fläckar, slitage