Arkiv

Belysning - Sida 385

Bordslampor 1 par

Bordslampor 1 par

Ljukrona oscariansk

Ljukrona oscariansk

Bordslampa 1900-talets början

Bordslampa 1900-talets början

Ljuskrona

Ljuskrona

Golvlampa Napoleon design Tore Alsén

Bouillittelampa

Bouillittelampa

Takarmatur Charlottenburg

Takarmatur Charlottenburg

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Plafond 30-40-tal

Plafond 30-40-tal

Bordslampa

Bordslampa

Väggarmatur i mässing

Väggarmatur i mässing

Ljuskrona omkring 1900

Ljuskrona omkring 1900

Vårt Nyhetsbrev