Ljuskrona omkring 1900
2015-10-08
334030
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, omkring 1900, diameter 42, höjd 92 cm
Slitage, smärre skador