Arkiv

Belysning - Sida 382

Poul Henningsen takarmatur

Poul Henningsen takarmatur "Kontrast"

Ljuskrona Ikeas 1700-talsserie

Ampel sengustaviansk

Ampel sengustaviansk

Lars Englund Skelder taklampa Nutida Design

Design Josef Frank Svenskt Tenn

Tobias Grau, spotskena

Tobias Grau, spotskena

Takarmatur 1930-tal

Takarmatur 1930-tal

Ljuskrona sekelskifte 1900

Ljuskrona sekelskifte 1900

Bordslampa 1800-talets första hälft

Hallykta

Hallykta

Takplafond 1920-tal

Takplafond 1920-tal

Josef Frank golvlampa

Josef Frank golvlampa

Vårt Nyhetsbrev