Poul Henningsen takarmatur "Kontrast"
2017-06-27
471491
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
POUL HENNINGSEN, takarmatur, "Kontrast", formgiven 1962 för Louis Poulsen, höjd ca 45 cm
Bucklor, slitage