Takplafond 1920-tal
2017-02-21
441886
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKPLAFOND, 1920-tal, delvis frostad glasskiva, förnicklad metall, elektrifierad med 3 ljuskällor, diameter ca 60, höjd ca 18 cm
Smärre slitage