Arkiv

Belysning - Sida 3019

Takampel slipad

Takampel slipad

Golvlampa 1900-tal

Golvlampa 1900-tal

Bordslampa 1900-talets andra hälft

Golvljusstake smide

Golvljusstake smide

Golvlampa uplight Ateljé Lyktan

Golvlampa Ateljé Lyktan

Golvlampa Ateljé Lyktan

Taklampa i skuret trä

Taklampa i skuret trä

Taklampa Erik Höglund

Taklampa Erik Höglund

Bordslampa mässing

Bordslampa mässing

Ateljé lyktan bordslampa

Ateljé lyktan bordslampa

Bordslampor

Bordslampor "Zero"

Bordslampa

Bordslampa

Vårt Nyhetsbrev