Arkiv

Belysning - Sida 3017

Bordslampa

Bordslampa

Taklampor

Taklampor

Taklampa

Taklampa

Vägglampetter

Vägglampetter

Golvlampa 1900-talets första hälft

Taklampa

Taklampa

Lykta 1900-talets början

Lykta 1900-talets början

Lykta med blyinfattat glas

Lykta med blyinfattat glas

Appliquer 1 par

Appliquer 1 par

Väggplåtar mässing

Väggplåtar mässing

Golvlampa 1960-tal

Golvlampa 1960-tal

Takarmatur

Takarmatur

Vårt Nyhetsbrev