Arkiv

Belysning - Sida 3014

Vägglampor

Vägglampor

Takfotogenlampa

Takfotogenlampa

Saxlampa teak 1950-tal

Saxlampa teak 1950-tal

Väggarmatur

Väggarmatur

Golvlampa trearmad

Golvlampa trearmad

Ljuskrona

Ljuskrona

Appliquer

Appliquer

Bordslampor teak och mässing

Bordslampor teak och mässing

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Vägglampetter mässing

Vägglampetter mässing

Taklampa

Taklampa

Ljuskrona 1900-talets mitt

Ljuskrona 1900-talets mitt

Vårt Nyhetsbrev