Bordslampa 1900-talets andra hälft
2015-03-19
300001
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Boréns, stomme i mässing, delvis vitlackerad fot, vitlackerad skärm, höjd ca 50 cm
Två knoppar (skärmen) saknas, smärre ytskador