Ateljé lyktan bordslampa
2015-04-23
306750
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, 1900-talets andra hälft, bordeauxfärgad plastskärm, kromad stomme, höjd ca 52 cm
Slitage