Arkiv

Belysning - Sida 2870

Bordslampor mässing

Bordslampor mässing

Bordslystrar i gustaviansk stil

Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil

Ljuskrona

Ljuskrona

Philips taklampa

Philips taklampa

Fotogenlampa tidigt 1900-tal

Fotogenlampa tidigt 1900-tal

Malmkrona

Malmkrona

Taklampa PH-5 design Poul Henningsen

Kandelaber

Kandelaber

Bordslampa mässing glas

Bordslampa mässing glas

Vägglampa Belysningstema

Vägglampa Belysningstema

Ljuskrona 1900-talets andra hälft

Vårt Nyhetsbrev