Fotogenlampa tidigt 1900-tal
2018-01-11
512806
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-talets första hälft, mässing och glas, totalhöjd ca 73,5 cm