Ljuskrona 1900-talets andra hälft
2018-02-06
518119
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, för 3 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 60 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad