Arkiv

Belysning - Sida 2253

Golvlampa, 1900-talets första hälft

Taklampa Murano

Taklampa Murano

Taklampa

Taklampa

Golvlampa smide

Golvlampa smide

Golvlampor Danmark

Golvlampor Danmark

Ampel 1800-tal

Ampel 1800-tal

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

1 Par kandelabrar i sten och bronserad metall

Takkrona rokokostil

Takkrona rokokostil

Ljuskrona med 12 ljusarmar

Ljuskrona med 12 ljusarmar

Vårt Nyhetsbrev