Arkiv

Belysning - Sida 2251

Bordslampa 1900-talets andra hälft

Golvlampa Bergboms

Golvlampa Bergboms

Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil

Golvlampa bordslampa med katter

Ljuskrona

Ljuskrona

Taklampa

Taklampa

Golvlampa

Golvlampa

Takfotogenlampa jugend

Takfotogenlampa jugend

Vägglampetter mässing/glas

Vägglampetter mässing/glas

Takarmaturer Louis Poulsen

Takarmaturer Louis Poulsen

Hans Agne Jakobsson 1970-tal

Hans Agne Jakobsson 1970-tal

Fotogenlampa 1800/1900-tal

Fotogenlampa 1800/1900-tal

Vårt Nyhetsbrev