Ljuskrona venetiansk stil
2016-02-08
359114
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 5-armad, venetiansk stil, höjd ca 56, diameter 55 cm
Ljushöljen med skador