1 Par kandelabrar i sten och bronserad metall
2014-10-08
269319
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, för tre ljus vardera, stomme i marmor, mässingdetaljer, bronserad metall med genombruten dekor, höjd ca 40 cm
Bruksslitage