Arkiv

Belysning - Page 15

LJUSSTAKAR senempire

LJUSSTAKAR senempire

KANDELABRAR 1800-tal

KANDELABRAR 1800-tal

Bordslampor i empirestil

Bordslampor i empirestil

Kandelabrar i gustaviansk stil

Bordslampor med kvinnofigurer

Bordslampor med kvinnofigurer

Ljuskrona i glas

Ljuskrona i glas

Bordslystrar 1 par

Bordslystrar 1 par

Väggappliquer Louis Xv

Väggappliquer Louis Xv

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk

Ljusstakar förgylld brons

Ljusstakar förgylld brons

Ljusstakar par 1800-tal

Ljusstakar par 1800-tal

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk