GOLVLAMPA, teak, Luxus, 1960-tal.
| Avslutad | 20 Jul 2025 15:26 CEST |
| Objektsnummer | 4411447 |
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
| Objektsnummer | 4411447 |
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Slutar om | Avslutad |