GOLVLAMPA, teak, Luxus, 1960-tal.
| Closed | 20 Jul 2025 15:26 CEST |
| Objektsnummer | 4411447 |
| Sold for | 450 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
| Objektsnummer | 4411447 |
| Sold for | 450 SEK |
| Ends in | Closed |