GOLVLAMPA, teak, Luxus, 1960-tal.
| Vollendet | 20 Jul 2025 15:26 CEST |
| Objektsnummer | 4411447 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
| Objektsnummer | 4411447 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |