GOLVLAMPA, teak, Luxus, 1960-tal.
| Valmis | 20 Jul 2025 15:26 CEST |
| Objektsnummer | 4411447 |
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
| Objektsnummer | 4411447 |
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Päättyy | Valmis |